Oferty

FORD MUSTANG


FORD MUSTANG do ślubu Proponuję dwa białe ponadczasowe fordy mustangi cabrio i coupe można wybrać i prowadzić je osobiście gdybyście Państwo chcieli).


FORD MUSTANG 1 FORD MUSTANG 2 FORD MUSTANG 3

BARON NESTOR


Replika samochodu z lat 30, czteromiejscowy cabriolet. Podróż nim to wyjątkowe i niezapomniane doznania, nie da się nie zauważyć na ulicy, podziwiają go wszyscy, którzy spotykają się z nim na swojej drodze. W równym stopniu podoba się dziecku, które ma 3 lata i prababci, która ma 103 lata. Jest piękny i nietuzinkowy. Pojazdów tego typu jest bardzo niewiele i pojawiają się niezwykle rzadko, można więc śmiało powiedzieć, że są to perełki na naszych drogach. Kierowca w stroju odpowiednim do rangi wydarzenia. Jest to pełnowymiarowe 5 osobowe cabrio. Autem podróżuje wygodnie kierowca, MŁODA PARA oraz 2 świadków. Samochód posiada ogrzewanie oraz składany dach, który w razie niepogody można założyć w kilka sekund.


Baron Nestor 1 Baron Nestor 2 Baron Nestor 3

EXCALIBUR


Jedna z najpiękniejszych i najbardziej komfortowych limuzyn na świecie. Bardzo poszukiwana i pożądana na zachodzie europy. Niezwykła rzadkość na naszych ulicach. Auto to mieści w bardzo komfortowych warunkach aż 8 osób. Swoją elegancją i dostojnością wzbudza zachwyt i szacunek wszystkich, którzy mają okazję spotkać go na swojej drodze.
Samochód wyjątkowy i piękny - wręcz idealny do ślubu. Limuzyna w wielkim stylu.


Excalibur 1 Excalibur 2 Excalibur 3
W cenę obydwu samochodów wliczone są wszelkie przejazdy oraz wyjazdy na sesje zdjęciowe - w dniu uroczystości.